top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

Duben 2024

Měsíc duben jsme zahájila cestou do Prahy. Protože se konečně udělalo nádherné počasí, mohli jsme vyrazit opět po roce na Petřín, kde jsme byli jak na rozhledně, tak jsme zavítali i do zrcadlového bludiště.

Opět jsme stejně jako v měsících přechozích navštívili vyúku ZŠ davle, tentokrát jsme se zúčastnili hodiny matematiky, kde jsme si natrénovali nakupování a také hodiny hudební výchovy, kde jsme kromě zpěvu i tančili.

Druhá půlka měsíce byla spíše v pracovním duchu. První letošní dobrovolnický den, kdy zaměstnanci firmy DHL udělali pro naši společnost veliký kus práce. Pomohli nám s čištěním okapů a střech, se dřevem do krbů, upravit okolí našich domků a příjezdové cesty. Po těžké dřině se společně s námi opekli špekáčky u ohně a strávili snnámi celé odpoledne. Moc jim všem děkujeme a těšíme se na další společné akce.

27.04. jsme si u my zapojili do úklidu se sousedy z obce Hvozdnice v rámci akce dnu země Ukliďme Česko. Pomohli jsme s úklidem lesa a okolí. Odměnou nám byla výborná atmosféra a přátelští sousedé. Společně jsme si pak zazpívali u ohně a opekli buřty. Celkem jsme jako skupina nasbírali 10 pytlů odpadu z přírody.

bottom of page