top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

A K T U A L I T Y

Označení data 27. září 2022

28

ÚNR

ÚNOROVÉ AKCE 2023

V měsíci února 2023 proběhlo u nás na Hvozdech hned několik akcí. Nastartovali jsme to víjkendovým pečením v rámci služby DOZP a společnými silami jsme si upekli perník s jablky, který všem moc chutnal.

Následně jsme na den svatého Valetnýna tvořili valentýnská přáníčka, samozřejmě nesměla chybět ani valentýnská výzdoba ...

Označení data 27. září 2022

14

PRO

VÁNOČNÍ VEČÍREK 2022

Ve středu 14. prosince 2022 proběhl u nás ve Hvozdech již tradiční každoroční Vánoční večírek. Jedná se spíše o takové vánoční posezení zaměstnanců a uživatelů pobytových služeb společně se slavnostní večeří. Všichni se oblékli do slavnostního a moc si to užili.

Označení data 27. září 2022

03

PRO

PEČENÍ PERNÍČKŮ - ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

Během víkendové odlehčovací služby 03. prosince 2022 napekly naše klientky této pobytové služby společně s pracovnicí v sociálních službách vánoční perníčky a celé Hvozdy zavoněly po sladké vůni vánočního cukroví.

Označení data 27. září 2022

22

LIS

VÁNOČNÍ AKCE 2022

Vánoční akce, kterých se tento rok zúčastníme, zejména s našimi výrobky Sociálně terapeutických dílen a terapeutických činností Týdenního stacionáře, které s pomocí pracovnic v sociálních službách vyrábějí naši klienti. Nejbližší je prodejní výstava v Muzeu zlata Nový Knín 22. - 27.11. od 9:00 do 17:00 hodin, dále pak Vánoční trhy a rozsvěcení vánočního stromu v Davli 26.11. od 12:00 do 17:00 hodin a poslední Vánoční trhy ...

Označení data 27. září 2022

11

LIS

VÝROBA VÁNOČNÍCH DEKORACÍ

Huňaté stromečky a proces výroby. Naše šikovné klientky pod vedením asistentky Jany, vytvořily krásné dekorační vánoční stromečky. Chystáme se totiž na několik vánočních trhů, a proto chystáme kromě těchto stromků celou řadu dalších vánočních dekorací a ozdob. Doufáme, že se budou líbit, navodí vánoční atmosféru a potěší spoustu lidí během vánočních svátků.

Označení data 27. září 2022

10

LIS

NÁVŠTĚVA MŠ HVOZDNICE

Již druhým rokem nás spojuje spolupráce s Mateřskou školou ve Hvozdnici dobro den. Proto jsme tam s našimi uživateli Týdenního stacionáře vyrazily. Letos byla krásná práce dětí a našich klientů , kdy ve dvojicích tvořili obrázky slunce z listů a barev. Všichni si to moc užili a těšíme se na další rok.

Označení data 27. září 2022

02

LIS

NÁVŠTĚVA KINA V PRAZE

Minulý týden jsme vyjeli s uživateli Týdenního stacionáře do multikina Cinemacity v Praze. Film Šoumen krokodýl byl plný písniček , které si naši klienti i prozpěvovali. Měli jsme celý sál pro sebe a proto jsme si mohli film plně vychutnat. Super zážitek.

Označení data 27. září 2022

19

ŘÍJ

NÁVŠTĚVA RESTAURACE

Na středu 19.10.2022 dostali naši klienti pozvání do nové pobočky restaurace rychlého občerstvení Mc Donald's v Karlíně, kde měli rovněž možnost nakouknout do zákulisí této restaurace. A protože jsme měli výborné pohoštění, tak jsme si poté udělali procházku. Děkujeme za milý přístup.

Označení data 27. září 2022

29

ZÁŘ

NÁVŠTĚVA PAPILONIE

Minulý týden jsme navštívili s klienty Týdenního stacionáře Motýlí dům v Praze. Prostředí připomínalo džungli s teplotou 30°C a velkou vlhkostí vzduchu. To je přesně prostředí, ve kterém se motýlům daří. Po celou dobu motýli volně poletovali mezi námi. Konec výletu byl spojen s nácvikem nákupu v obchodě, kde si naši klienti procvičili placení svého nákupu. Krásný zážitek ...

bottom of page