top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

Jak nás můžete podpořit

Finanční dar, věcný dar, služba

Pokud se rozhodnete, že nám chcete poskytnout finanční dar, bude takovýto dar použit vždy na rozvoj našich sociálních služeb, které pomáhají našim klientům. V případě takového finančního daru s Vámi rádi uzavřeneme darovací smlouvu. Finanční dar posílejte vždy na náš sponzorský účet:

30015-2852541359/0800 Česká spořitelna

Velice oceníme nejenom finanční podporu, ale i věcný dar či dar v podobě poskytnuté služby. Jako nezisková organizace se musíme snažit hledat sponzorské zdroje například kancelářského papíru, tonnerů do tiskárny, hygienických pomůcek či prostředků na úklid.

Dobrovolnictví

V rámci našeho areálu organizujeme tzv. Dobrovolnické dny, kterých se účastní různé firmy a společnosti. Takové firmy se mohou přihlásit v rámci portálu zapojimse.cz. V rámci areálu, kde poskytujeme pobytové sociální služby, pak dobrovolníci vykonávají především úklidové a údržbářské práce, jako např. čištění, sekání, pálení, úklid venkovních i vnitřních prostor, mytí oken, natírání a barvení, hrabání, odvoz listí a odpadu, apod. Pro každou dobrovolnickou firmy zajišťujeme občerstvení a oběd. 

Online nákup před GIVT

Naše společnost se zapojila do GIVT.cz, což je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Tento projekt spočívá v tom, že pokud někdo nakupuje na internetu (různé zboží - oblečení, elektroniku, potraviny, atd.), GIVT.cz posílá s tohoto nákupu naší společnosti část peněz z útraty. Tato podpora Vás nestojí ani o korunu navíc. Více na https://www.css-hvozdy.cz/projekt-givt

bottom of page