top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

LEDEN 2024

Nový rok 2024 začal v lednu stylově, a to ve znamení tří králů. A protože k nám tři králové letos nezavítali, rozhodli jsme se, že si je sami vyrobíme, a tak naši klienti TS a DOZP vyrobili krásné papírové krále. Dále jsme si tento měsíc zpestřili pečením během víkendu služby DOZP a dámy na domku č. 12 si upekly bábovku, a to navíc s minimální pomocí včetně přípravy surovin. A nakonec se jim také náramně povedla a chutnala ještě lépe.

Pravidelné procházky nám jdou a protože víme, že pomáhat je důležité, rozhodli jsme se udělat dobrou věc a podpořit zvířata v nouzi. Pravidelným pohybem se udržujeme v kondici a ještě tím naplníme misky granulemi pro zířata v utulcích. Zapojili jsme se totiž do tzv. Virtuálního pochodu a za každý km, který jsme ušli, je jedna miska granulí.

Koncem ledna jsme ještě navštívili velice zajímavé místo - cestovali jsme až do Plzně, do Techmanie, což je místo, které s vtipem představuje základní přírodní jevy a seznamuje se světem vědy a techniky. Vyzkoušeli jsme si např. jak funguje kladka, jak se tvoří vodní vír, sestavovali správný jídelníček nebo si zkoušeli moderovat počasí a mnoho dalšího.

bottom of page