top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

A K T U A L I T Y

Označení data 29. června 2022

29

ČER

DOBROVOLNICKÉ DNY NA HVOZDECH

Červen se pro nás v roce 2022 stal měsícem pomoci a dobrovolnictví. Přijely k nám čtyři společnosti, které udělaly velký kus práce. Děkujeme super lidem ze společností ČSOB, DHL, ČEZ, a Procter & Gamble. Někdy počasí vyšlo, jindy zase ne. Ale i tak se udělalo víc, než jsme si vůbec představili, např. vyčištění a vybílení sklepa, sekání, pálení, úklid plochy po demolici, mytí oken, úklid domečků a havní budovy, úklid areálu, barvení zábradlí ...

Označení data 17. června 2022

17

ČER

ZAHRADNÍ SLAVNOST BOROTICE

V pátek 17.06.2022 jsme s našimi uživateli Odlehčovací služby navštívili Zahradní slavnost našich přátel z organizace Stéblo Borotice, z.s. Moc děkujeme za pozvání, za úžasnou živou hudbu a skvělé občerstvení. Moc jsme si to všichni užili. 

Označení data 15. června 2022

15

ČER

NADACE TESCO - 10. HVOZDECKÝ DESETIBOJ

Tesco nadace nás druhým rokem za sebou potěšila I v 10. ročníku se náš projekt dostal do užšího výběru. Budeme moc rádi, když se zapojíte do hlasování v prodejně Tesco v Černošicích od 11. 7. do 7. 8. Hlasujte v Tesco Černošice pro náš projekt VÝROČNÍ 10. HVOZDECKÝ DESETIBOJ. Adresa prodejny: Táborská 2024, 252 28 Černošice. Děkujeme moc nadaci TESCO za podporu!

Označení data 31. května 2022

31

KVĚ

VÝLET DO MNÍŠKU POD BRDY

V úterý 31.05.2022 jsme pro uživatele Týdenního stacionáře připravili celodenní výlet. Hned ráno jsme se po snídani vydali pěšky na autobus do Hvozdnice, který nás následně odvezl na náměstí do Mníšku pod Brdy. Tam jsme si prohlédli zámek, předzámčí i zámeckou zahradu, pověděli si pár zajímavostí a udělali několik fotek. Procházkou jsme se poté přemístili do pizzerie Al Capone, kde jsme měli již objednaný oběd ...

Označení data 20. května 2022

20

KVĚ

DEMOLICE STARÉ BUDOVY "HASIČÁRNY"

Zbourání nás zachrání aneb hasičárna dolu! Bohužel se musíme rozloučit s naší ikonickou stavbou - dřevěnou budovou, které říkáme "Hasičárna", která je v dezolátním stavu a doporučená statiky k demolici. Během několika dní proběhne demolice, která nás jako neziskovou organizaci stojí bezmála 800 tisíc Kč. Budeme moc rádi, pokud se pokud se zapojíte a finančně nám pomůžete dle svých možností. Moc děkujeme za každý příspěvek.

Označení data 19. května 2022

19

KVĚ

TROJNÁSOBNÁ VALORIZACE DŮCHODŮ 2022

Dobrá zpráva pro naše klienty. Od června bude probíhat mimořádná valorizace invalidních důchodů. Další mimořádná valorizace je naplánována na září. 

Více naleznete v příspěvku MPSV na www.destnikprotidrahote.cz/#seniors 

bottom of page