top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

PROSINEC 2023

Prosinec 2023 byl ve znamení spousty aktivit. Nejdříve naši uživatelé pobytových služeb vyrazili do ZŠ Davle, jelikož jsme nedávno s touto školou navázali spolupráci a naši klienti tak mohou být součástí některých vyučovacích hodin. První hodina byla výtvarná výchova a pracovní činnosti. Výrova vánočních dekorací našim klinetům jde a pečení perníčků navodilo příjemnou vánoční atmosféru. 

V prosinci jsme pak ZŠ Davli navštívili ještě jednou, tentokrát společně se žáky 3. třídy tvořili naši klienti stromy podle ročních období. Krásná atmosféra a přítelské prostředí nás opět doprovázely celou návštěvu. Děkujeme paní učitelce a dětem za krásně připravený program. 

Během prosince nás také velmi mile překvapila naše externí zdravotní sestřička Alena Moravcová, která zastoupila Mikuláše a dovezla nadílku našim klientům, za což moc děkujeme. 

A protože součástí tohoto měsíce jsou i Vánoce, tak jsme si čekání na ně zkrátili pečením vánočního cukroví. Domky se krásně provoněly vanilkou a skořicí. Vlastnoručně dělané cukroví chutná nejlépe, když jsme si pak večer sedli ke krbům s čajem a mohli ochutnávat. 

bottom of page