top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

A K T U A L I T Y

Označení data 27. září 2022

27

ZÁŘ

INZERÁT - PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Přijmeme nového pracovníka na pracovní pozici pracovník v sociálních službách. Ihned do služby Týdenní stacionář a od nového roku 2023 do nově vznikající pobytové služby DOZP. Hledáme kreativní, pečlivou a samostatnou osobu pro práci s lidmi s lehkým a středně těžkým mentálním postižením v rámci sociálních služeb. Nabízíme prostor pro tvůrčí práci s klienty naší služby, pět týdnů dovolené, denní a noční směny, velice ...         

Označení data 24. září 2022

24

ZÁŘ

SVATOVÁCLAVSKÉ SLAVNOSTI

Svatováclavské slavnosti v Davli a my tam budeme. Přijďte se podívat k našemu stánku, kde si můžete zakoupit krásné dekorace, keramické výrobky, šité výrobky a spoustu dalšího. Veškeré výrobky vytvořili klienti našich sociálně terapeutických dílen. Slavnosti podporují lokální prodejce a budou zde samozřejmě i stánky s dobrotami všeho druhu. Děkujeme spolku Trepka, že můžeme být součástí a prezentovat tak naše ...

Označení data 18. září 2022

17

ZÁŘ

NÁVŠTĚVA VÝSTAVY DROBNÉHO ZVÍŘECTVA

V sobotu 17.09.2022 jsme s našimi klienty v rámci víkendové Odlehčovací služby vyrazili do města Dobříš. Zde nás čekala Výstava drobného zvířectva a mohli jsme si ho prohlédnout pěkne zblízka. Počasí se nám velice vydařilo a svítilo nám sluníčko, rovněž jsme se vydatně občerstvili a poobědvali street food. Celý den se vyvedl a těšíme se na další akci.

Označení data 15. září 2022

15

ZÁŘ

POŘÍZENÍ NOVÝCH PLETACÍCH MLÝNKŮ

Před nedávnem jsme pořídili pro klienty našich sociálně terapeutických dílen pletací mlýnky, se kterými se postupně učíme pracovat. Navíc je můžeme využít i v rámci socioterapeutických činností pobytových služeb. Tato činnost klienty moc baví a vytváří úžasné podzimní a zimní doplňky. Začínáme čelenkami a nákrčníky.

Označení data 28. srpna 2022

28

SRP

NÁVŠTĚVA HVĚZDÁRNY

Štefánikova hvězdárna na Petříně je cílem našeho dalšího výletu. Nedávno naše pracovnice v sociálních službách naplánovala výlet jen pro kluky. Kluci si výlet moc užili a vyzkoušeli si interaktivní expozici. Navíc v rámci integračního programu kluci trénovali nákup jízdenek a vstupenek.

Označení data 18. červenceí 2022

18

ČRV

SOUTĚŽ VE VAŘENÍ NA HVOZDECH

Včerejší den 18.07. se nesl v soutěžním duchu. Byla vyhlášena soutěž mezi jednotlivými domky o nejlepší bramborák. Klienti Týdenního stacionáře pracovali co nejvíce samostatně a každý se s chutí zapojil. Boj byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se porota usnesla, že nejlepší bramborák udělala děvčata z domku č.12. Rozhodování ale nebylo jednoduché, protože všechny bramboráky se povedly.

bottom of page