top of page
lišta.png

Sociální Péče - Sociální Prevence - Sociální Poradenství

A K T U A L I T Y

18

KVĚ

DOBROVOLNÍCI TOTAL ENERGIES

První dobrovolnický den na Hvozdech v roce 2022! S velkou radostí a otevřenou náručí jsme přivítali všechny dobrovolníky, kteří nám chtěli pomoci. Jako prvním děkujeme dobrovolníkům ze společnosti Total Energies. Celý den hrabali a odváželi listí, natírali plot a umývali okna na domcích klientů. Jejich slova po dobrovolnickém dni byly následující: "Máme mozouli sme připečení sluncem, pokapaní barvou a ... spokojení ...

17

KVĚ

VÝLET ZA VODOPÁDY

17.05.2021 jsme se společně s klientý Týdenního stacionáře vypravili na krátký výlet. Naším cílem byl vodopád v Malé Lečici, kde se natáčela scéna ze známého filmu "Léto s kovbojem".

Naši klienti měli jasný cíl - prozkoumat místo a občerstvit se v nedalekém občerstvení. Počasí vyšlo na jedničku.

11

KVĚ

LETNÍ KINO NA HVOZDECH

Ve středu 11.05.2022 jsem se rozhodli uspořádat vlastní letní kino u nás na Hvozdech. Připravili jsme si ven před hlavní budovu v podvečerních hodinách dataprojektor i projekční plátno. Promítali jsme oblíbený film našich klinetů Pomáda s Johnem Travoltou a Olivií Newton-John. Nechybělo tancování, zpívání ani popcorn a křupky. Každý si večerní promítačku moc užil a všihcni se těšíme na další.

07

KVĚ

PROCHÁZKA PO OKOLÍ - ODLEHČOVACÍ SLUŽBA

07.05.2022 se udělalo nádherné počasí a tak jsme toho využili a společně s klienty víkendové pobytové odlehčovací služby jsme vyrazili poznávat krásy okolí areálu Hvozdů. Došli jsme až do nedaleké Hvozdnice, kde jsme se občerstvili a poté vyrazili nazpět.

27

DUB

ČARODEJNICE NA HVOZDECH

27.04.2022 proběhly u nás na Hvozdech svátky pálení čarodějnic. Pro naše klienty bylo připraveno spoustu zábavy - lítali jsme na koštěti, mopu i vysvači skrz překážkovou dráhu, vyráběli jsme si čarodějnické a kouzelnické klobouky, zůčastnili se soutěže o nejlepší klobouk, poté jsme pálili čarodějnici a opkékali si buřty. Duben je tímto pryč a my vítáme měsíc květen.

21

DUB

BOWLING V DAVLI

Ve čtvrtek 21.04.2022 jsme si zajeli s klienty Týdenního stacionáře do nedaleké Davle, abychom si společně užili bowling v místním pivovaru. Všichni jsme si to naplno užili a byl to podvečer plný zábavy, smíchu a sportovních výkonů. Moc děkujeme našim nočním pracovnicím v sociálních službách za super připravený podvečerní program.

bottom of page